تبلیغات

دانلود Airport City: Airline Tycoon v6.3.16 – بازی شبیه سازی شهر فرودگاهی اندروید

ساخت فرودگاه شخصی در بازی پرطرفدار Airport City

بازی اندروید Airport City جزو یکی از پرطرفدارترین بازی های شبیه سازی در سبک بازی های سیم سیتی میباشد، این بازی با بیش از ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ دانلود در سراسر جهان یکی از پرطرفدارترین بازی های استراتژی و مدیریت شهری شناخته شده است.

در این بازی اندرویدی شما برخلاف سایر بازی های شبیه سازی به ساخت ساختمان ها نمی پردازید بلکه باید شهری فرودگاهی بسازید! بله درست متوجه شدید با اجرای این بازی میتوانید فرودگاه شخصی خود را بنا کنید و آنرا آنگونه که دوست دارید گسترش دهید. شما میتوانید دو حالت مختلف از بازی را اجرا کنید: در حالت اول میتوانید یک فرودگاه مدرن بسازید و در حالت دوم باید شهری برای پشتیبانی از فرودگاهتان بسازید. شما باید فرودگاهتان از هر نظر مدیریت کنید، باید هواپیماهای زیادی را به نقاط مختلفی از سراسر جهان بفرستید و تلاش کنید تا با کسب امتیاز بتوانید آیتم های زیادی را جمع آوری کنید و شهر خود را با ایجاد خطوط هوایی جدید گسترش دهید. شما میتوانید با بکارگیری بهترین استراتژی با کشورها دادوستد داشته باشید و کالاهای مختلفی را به کشور خود وارد کنید تا بتوانید درآمدزایی داشته باشید.

گرافیک رنگارنگ و باکیفیت اچ دی، وجود کاراکترهای مختلف به همراه گیم پلی جذاب و سرگرم کننده بازی شما را در هر رده سنی که باشید مدت ها سرگرم اجرای بازی خواهد کرد، اگر از علاقه مندان بازی های استراتژی شهر سازی در سبک جدیدی هستید پیشنهاد میکنیم این بازی جذاب را از دست ندهید.

برخی از مهمترین ویژگی های بازی اندروید Airport City :

– گرافیک شفاف و باکیفیت HD به همراه کاراکترهای فانتزی

– امکان اجرای بازی در دو حالت مختلف

– ساخت سوله و باندهای پرواز

– مدیریت فرودگاه و فرستادن هواپیماها به نقاط مختلف جهان

– کسب درآمد به وسیله دادوستد و تجارت با کشورهای دیگر

– خرید هواپیماها و تجهیزات جدید

– گسترش شهر با ساخت ساختمان های تجاری و مسکونی

– کسب امتیاز و جوایز مختلف با شرکت در انواع چالش ها

– گیم پلی جذاب و سرگرم کننده

بازی اندروید Airport City یکی دیگر از بازی های پرطرفدار ساخت استدیو بازی سازی Game Insight میباشد که آخرین نسخه از این بازی به تازگی روانه بازار شده است. این بازی با کسب رتبه عالی ۴٫۴ از ۵٫۰ و با بیش از ۵ میلیون دانلود توانسته جایگاه بسیار خوبی دربین بازی های شبیه سازی از آن خود کند. لینک دانلود این بازی اندرویدی دراختیار علاقه مندان قرار دارد.

تبلیغ

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار