تبلیغات

دانلود Brawl Legends IO: Mobile Stars of Arena Wild Valor v1.8 – بازی عصبانیت افسانه ها اندروید


بازی اندروید Brawl Legends IO: Mobile Stars of Arena Wild Valor یک بازی نقش آفرینی جذاب است. در این بازی ستاره های پیکسلی مانند ، MMO، io، RPG وجود دارند و بازی های تاکتیکی انجام می دهند. اگر طرفدار این ژانر بازی ها هستید این بازی برای شما بسیار مناسب می باشد. در این بازی یک قهرمان را انتخاب کنید و به یک ستاره تبدیل شوید. ۱۴ قهرمان منحصر به فرد وجود دارد که می توانید آنها را قفل گشایی نمایید. این بازی PvP را می توان به صورت ۳VS3 انجام داد.

گرافیک بازی به صورت پیکسلی و ۳D می باشد. در این بازی اندروید قهرمانان مختلفی مانند دزد دریایی لوسی، اسلایدر الیلیین، کریت باربارین، فرشته ویکتوریا، آیس می و … وجود دارند. دختر دزد دریایی می خواهد پادشاه دزدان دریایی شود. اسلایدر الیلیین پسر پادشاه الف ها است. کریت باربارین مانند یک سلاح عمل می کند و یک وحشی واقعی است. فرشته ویکتوریا از جنگ متنفر است و می خواهد صلح را در تمام جهان برقرار نماید. آیس می از آتش می ترسد اما جادوگران او را یکی از قوی ترین ها می دانند. در واقع این بازی یک حالت ماجراجویی، سرگرم کننده و نقش آفرینی دارد. این بازی دارای گیم پلی عمیق تاکتیکی است و حتی سخت ترین فنون مانند MMORPG را می توانید اجرا کنید. همچنین کنترل این بازی آسان و ساده می باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Brawl Legends IO: Mobile Stars of Arena Wild Valor:

– بازی ماجراجویی، سرگرم کننده و نقش آفرینی

– دارای ستاره های پیکسلی مانند ، MMO، io، RPG

– دارای ۱۴ قهرمان منحصر به فرد

– امکان اجرای سخت ترین فنون مانند MMORPG

– دارای کنترل آسان و ساده

– دارای گیم پلی عمیق تاکتیکی

– دارای گرافیک پیکسلی و ۳D

بازی اندروید Brawl Legends IO: Mobile Stars of Arena Wild Valor در گوگل پلی امتیاز ۴٫۱ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT'S NEW
Hello!
In this version, we improved the visual effects of attacking heroes with melee weapons! Now your battles will be more spectacular!
Fight and win!

Brawl Legends IO Mobile Stars of Arena Wild Valor2Brawl Legends IO Mobile Stars of Arena Wild Valor3Brawl Legends IO Mobile Stars of Arena Wild Valor1Brawl Legends IO Mobile Stars of Arena Wild Valor4Brawl Legends IO Mobile Stars of Arena Wild ValorBrawl Legends IO Mobile Stars of Arena Wild Valor5
آموزشهای مرتبط

تبلیغ

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار