تبلیغات

دانلود Captain Clean Free Cleaner & AppLock & Booster v1.0.0 – نرم افزار کا&a

معرفی و دانلود نرم افزار اندروید Captain Clean Free Cleaner & AppLock & Booster در رسانه جوان موبایل

نرم افزار اندروید Captain Clean Free Cleaner & AppLock & Booster یک پاک کننده قوی برای دستگاه های اندروید می باشد. حافظه ی مخفی و آگهی های ناخواسته و پنهان شده در دستگاه موجب اجرای کندتر دستگاه می شوند و با استفاده از این نرم افزار می توان آنها را حذف کرد و سرعت تلفن همراه را افزایش داد. این نرم افزار می توان انواع فایل های ناخواسته را شناسایی کند و تشخیص دهد سپس آنها را پاک می کند. این نرم افزار اندروید قابلیت قفل برنامه ها را دارد.

فایل های ویروسی همیشه و همه جا موجب آزار و اذیت کاربران و آسیب رساندن به دستگاه می شوند و با کمک کاپیتان پاک می توان به راحتی آنها را پیدا کرد و از روی دستگاه حذف نمود. در این نرم افزار یک نمودار برای نمایش فضای ذخیره سازی دستگاه وجود دارد و میزان فضای ذخیره شده توسط عکس ها، فیلم ها، اسناد، موسیقی، زیپ ها و … را نشان می دهد. استفاده از این نرم افزار پاک کننده بسیار ساده است و فقط باید روی یک دکمه کلیک کنید. انی نرم افزار اندروید به خنک شدن CPU و افزایش سرعت دستگاه نیز کمک می کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Captain Clean Free Cleaner & AppLock & Booster:

– پاک کننده قوی دستگاه

– قابلیت حذف آگهی های ناخواسته و پنهان شده

– شناسایی و حذف انواع فایل های ناخواسته

– دارای نمودار جهت نمایش میزان فضای ذخیره سازی

– خنک کردن CPU

– قابلیت قفل برنامه ها

– پیدا کردن و حذف ویروسها

– افزایش سرعت دستگاه

– دارای رابط کاربری ساده

نرم افزار اندروید Captain Clean Free Cleaner & AppLock & Booster در گوگل پلی امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

تبلیغ

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار