تبلیغات

دانلود New Weather App & Widget for 2018 v10.0.3.2034 – نرم افزار پیش &

نرم افزار اندروید New Weather App & Widget for 2018 یک نرم افزار و ویجت جدید برای پیش بینی آب و هوا می باشد. این نرم افزار دارای ساعت دیجیتال است و با استفاده از آن شما به راحتی می توانید اطلاعات دقیق آب و هوای محلی مانند بالاترین و پایین ترین درجه حرارت و شرایط آب و هوای فعلی را دریافت کنید. این نرم افزار اندروید می تواند دمای فعلی، پیش بینی روزانه و ساعتی، رعد و برق، طلوع و غروب خورشید، رطوبت، سرعت باد، فشار هوا و شاخص UV را نمایش دهد.

در این نرم افزار تصاویر زنده آب و هوا وجود دارد. با کمک این نرم افزار آب و هوایی نه تنها می توانید اطلاعات آب و هوایی محلی بلکه آب و هوای مناطق مختلف جهان مانند نیویورک، دهلی، شیکاگو، هاوایی، سیدنی، توکیو، آمستردام و … را نیز می توانید دریافت کنید. این نرم افزار اندروید از چند زبان پشتیبانی می نماید. ویجت این نرم افزار کاملا قابل تنظیم می باشد. نرم افزار اندروید New Weather App & Widget for 2018 دارای رابط کاربری ساده و آسانی می باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید New Weather App & Widget for 2018:

– نرم افزار پیش بینی آب و هوا

– دارای ساعت دیجیتال

– امکان دریافت اطلاعات دقیق آب و هوای محلی

– امکان پیش بینی روزانه و ساعتی

– نمایش طلوع و غروب خورشید، رطوبت، سرعت باد و …

– دارای تصاویر زنده آب و هوا

– دریافت اطلاعات آب و هوایی مناطق مختلف جهان

– دارای ویجت قابل تنظیم

– پشتیبانی از چند زبان

نرم افزار اندروید New Weather App & Widget for 2018 در گوگل پلی امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون بیش از ۵ میلیون نفر از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

تبلیغ

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار