تبلیغات

دانلود War of Civilization Conquest Game v1.0.0.0 – بازی جنگ تمدن ها اندروید

بازی اندروید War of Civilization Conquest Game یک بازی استراتژی و بسیار جذاب می باشد. در تاریخ بشر تمدن های بسیاری در اروپا، آمریکا، آفریقا و آسیا ظهور کرده اند و هر تمدن از قهرمانان، فرهنگ و تاریخی تشکیل شده است اما استراتژی آنها با گذشت زمان هنوز هم درخشان است. با این حال جنگ و درگیری بین تمدن های مختلف همیشه موجب شکوفا شدن قهرمانان و حماسه های جدید می شود. این بازی یکی از بهترین بازی های استراتژی ۳D MMO است و جنگ تمدن ها را نمایش می دهد.

این بازی شما را به قرون وسطی می برد و یک امپراطوری عظیم را نشان می دهد که حکومت را تسخیر کرده است. میلیون ها زمین و منابع و بیش از ۲۰۰ شهر برای تسخیر وجود دارند. شما باید برای شهر یا قبیله خود مبارزه کنید و از استراتژی های خود برای تسخیر تمدن های دیگر و پادشاه امپراطوری استفاده نمایید. این بازی خیره کننده و ۳D تجربه جنگ واقعی را ارائه می دهد. در این بازی یک نقشه جهانی بزرگ وجود دارد و یک صحنه کامل و ۳D از جهان را به شما نشان می دهد. شما می توانید تهاجم کنید و هر قطعه از زمین را اشغال نمایید. همچنین می توان قهرمانان افسانه ای را کنترل کرد و مجموعه سلاح های عظیم، زره پوش و اسباب غنی را جمع آوری نمود. تلاش کنید که ساختمان ها و قلعه های خود را توسعه دهید.

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید War of Civilization Conquest Game:

– بازی استراتژی و بسیار جذاب

– جنگ بین تمدن های مختلف

– دارای استراتژی ۳D MMO

– دارای میلیون ها زمین و منابع و بیش از ۲۰۰ شهر برای تسخیر

– دارای نقشه جهانی بزرگ

– امکان توسعه ساختمان ها و قلعه ها

– جمع آوری سلاح های عظیم، زره پوش و اسباب غنی

– دارای گرافیک خیره کننده و ۳D

بازی اندروید War of Civilization Conquest Game در گوگل پلی امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

تبلیغ

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار