تبلیغات

دانلود Piano Magic Tiles 2018 v1.83 – بازی پیانوی جادویی ۲۰۱۸ اندروید


بازی اندروید Piano Magic Tiles 2018 یک بازی شاد و جادویی پیانو است. این بازی یک مسابقه آنلاین در حال اجرا است و شما می توانید به آن بپیوندید و با بیش از ۱۰ میلیون حرفی که حضور دارند به رقابت بپردازید. این پیانو بسیار هیجان انگیز است و می توان آن را به صورت واقعی و چند نفره انجام داد. اگر برای اولین بار است که می خواهید پیانو بنوازید ابتدا برای تکمیل آهنگ ها و به دست آوردن تن آن تلاش کنید. با استفاده از این بازی می توان آهنگ های کلاسیک مانندLittle Star، Canon یا Jingle Bells را نواخت.  شما می توانید آهنگ های پیانوی موردعلاقه خود را ذخیره نمایید. در این بازی اندروید بیش از ۶۰۰ آهنگ زیبا وجود دارد.

با کمک این بازی پیانو حتی یک کودک نیز می تواند مانند یک استاد پیانو واقعی آهنگ های کلاسیک را بنوازد. یادگیری این بازی بسیار آسان است و فوق العاده سرگرم کننده می باشد. این پیانو به شما کمک می کند که آهنگ های موردعلاقه خود را بنوازید. این نرم افزار پیانو را می توان روی کارت SD پلی کرد. برای پخش موسیقی کافی است که روی دکمه های سیاه و سفید ضربه بزنید. این بازی اندروید دارای گرافیک فوق العاده و جلوه های صوتی ویژه است و احساس می کنید که یک پیانوی لوکس، واقعی و کلاسیک در حال پخش موسیقی است. این بازی اندروید دارای موسیقی هایی با کیفیت بالا و مجموعه ای بزرگ از آهنگ های موزارت و بتهوون است.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Piano Magic Tiles 2018:

– بازی شاد و جادویی پیانو

– امکان نواختن پیانو بصورت چند نفره

– امکان ذخیره سازی آهنگ های پیانوی موردعلاقه

– امکان پلی کردن از روی کارت SD

– دارای بیش از ۶۰۰ موسیقی با کیفیت بالا

– دارای مجموعه ای بزرگ از آهنگ های موزارت و بتهوون

– دارای گرافیک فوق العاده و جلوه های صوتی ویژه

بازی اندروید Piano Magic Tiles 2018 در گوگل پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون بیش از ۵۰ میلیون نفر از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT'S NEW
WHAT'S NEW
★ Happy 2018! Happy valentine!
★ New Songs Added! Now 700+ songs to play for free!
★ Weekly Hot Songs are coming! 10 best songs selected by 2 million music fans are now free to play!
★ A new season of Online Music Contest is available now! Join the game now and compete with more than 10 millions music fans around the world.

Piano Magic Tiles 2018 6Piano Magic Tiles 2018 5Piano Magic Tiles 2018 1Piano Magic Tiles 2018 4Piano Magic Tiles 2018 3Piano Magic Tiles 2018Piano Magic Tiles 2018 2
آموزشهای مرتبط

تبلیغ

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار