تبلیغات

دانلود Women’s Soccer Manager – Football Manager Game v1.0.10 – بازی مدیریت فوتبال زنان اندروید

بازی اندروید Women’s Soccer Manager – Football Manager Game جهت مدیریت فوتبال زنان می باشد. این بازی با پلتفرم مدیریت فوتبال زنان به رویاهای شما تحقق می بخشد. در این بازی شما به یک مدیر باشگاه فوتبال موردعلاقه خود تبدیل می شوید و از دانش و مهارت های تکنیکی خود برای ساخت یک تیم فوتبال استفاده می کنید. شما می توانید باشگاه خود را از تیم های واقعی فوتبال انتخاب کنید و یک تیم رویایی برای خود بسازید.

می توانید از مدیریت باشگاه های معروف مانند بارسلونا، آرسنال و … و همچنین از ستاره های معروف مانند مسی و … برای تقویت تیم خود استفاده نمایید. تیم برتر خود را با ۱۱ خانم تشکیل می دهید و و مدیریت آن را زنان بر عهده دارند و می توانید در لیگ های قهرمانی مانند NWSL، USWNT، FA WSL شرکت کنید. شما بعنوان مدیر باشگاه فوتبال با بازیکنان خود تمرین می کنید و باید با آنها قرارداد ببندید و آنها را از لحاظ مالی حمایت کنید.

تمام مهارت های خود را به کار گیرید و تلاش کنید که خود را به بالاترین سطح برسانید. شما باید تشکیلات تیم خود را طراحی کنید و تصمیمات استراتژیک بگیرید. این بازی اندروید دارای یک گیم پلی سریع و پویا می باشد. بازی های کوچک مدرن فوتبال نیز در این بازی وجود دارند. بازی اندروید Women’s Soccer Manager – Football Manager Game دارای گرافیک برجسته و شگفت انگیز می باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Women’s Soccer Manager – Football Manager Game:

– مدیریت فوتبال زنان

– دارای لیگ ها و باشگاه های معتبر جهان

– امکان انتخاب بازیکنان

– امکان انتخاب باشگاه فوتبال

– بستن قرارداد با بازیکنان و حمایت مالی از آنها

– طراحی تیم و اخذ تصمیمات استراتژیک

– دارای یک گیم پلی سریع و پویا

– دارای گرافیک برجسته و شگفت انگیز

بازی اندروید Women’s Soccer Manager – Football Manager Game در گوگل پلی امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

تبلیغ

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار