تبلیغات

دانلود Snapp v3.5.2 – جدیدترین نسخه نرم افزار تاکسی یاب اسنپ اندروید

معرفی جدیدترین نسخه نرم افزار تاکسی یاب Snapp3.5.2 در رسانه جوان موبایل

روشی آسان و مطمئن برای درخواست تاکسی آنلاین در شهر تهران

نرم افزار اندروید Snapp یک نرم افزار در زمینه درخواست تاکسی به صورت هوشمند در شهر تهران می باشد. با استفاده از نرم افزار اندروید Snapp به سادگی و فقط در سه مرحله آسان می توانید درخواست تاکسی نمایید. تاکنون افراد بسیاری در سطح شهر تهران از این نرم افزار استفاده نموده اند و با پرداخت هزینه ای کمتر نسبت به آژانس و تاکسی های تلفنی سفری امن را با استفاده از این نرم افزار هوشمند تجربه نموده اند. ما به شما شهروندان گرامی تهرانی این نرم افزار بسیار سودمند را پیشنهاد کرده و به تمامی هم وطنان عزیزمان اعلام می داریم که به زودی و در نسخه های بعدی این نرم افزار شهر های دیگری را هم پوشش خواهد داد.

از قابلیت های نرم افزار اندروید Snapp می توان به یک نرم افزار تاکسی یاب بدون نیاز به گرفتن تماس، درخواست فقط در ۳ مرحله آسان و با استفاده از اینترنت، پرداخت از طریق کارت های اعتباری و به آسانی، انتخاب مبدا و مقصد خود به آسانی و بر روی نقشه اسنپ، نمایش هزینه پس از مشخص سازی مبدا و مقصد، نمایش راننده های موجود در اطراف شما، امکان نمایش تصویر راننده و شماره پلاک خودرو، امکان تماس با راننده، امکان امتیازدهی به کیفیت سفر، پشتیبانی ۲۴ ساعته و بسیاری از قابلیت های دیگر این نرم افزار نیز می توان اشاره داشت.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Snapp :

– یک نرم افزار تاکسی یاب بدون نیاز به گرفتن تماس

– درخواست تاکسی فقط در ۳ مرحله آسان و با استفاده از اینترنت

– پرداخت از طریق کارت های اعتباری و به آسانی

– انتخاب مبدا و مقصد خود به آسانی و بر روی نقشه اسنپ

– نمایش هزینه پس از مشخص سازی مبدا و مقصد

– نمایش راننده های موجود در اطراف شما

– امکان نمایش تصویر راننده و شماره پلاک خودرو

– امکان تماس با راننده

– امکان امتیازدهی به کیفیت سفر

– پشتیبانی ۲۴ ساعته

نرم افزار اندروید Snapp در فروشگاه گوگل پلی دارای امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ بوده و تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار کاربر از خدمات این نرم افزار بسیار کاربردی استفاده نموده اند.

تبلیغ

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار