تبلیغات

دانلود Super Antivirus Cleaner – Easy Security v1.0.2 – نرم افزار سوپر آنتی ویروس اندروید

نرم افزار اندروید Super Antivirus Cleaner – Easy Security یک نرم افزار کاربردی و ساده شامل آنتی ویروس و پاک کننده است. این نرم افزار ساده اما حرفه ای به عنوان آنتی ویروس دستگاه اندروید شما را اسکن و پاک می کند. از این نرم افزار می توان جهت پاک کردن فایل های ناخواسته موجود در دستگاه اندروید استفاده کرد. این آنتی ویروس امنیت دستگاه شما را تامین می کند و در برابر تهدیدات بالقوه از دستگاه شما محافظت می نماید و گوشی شما همواره پاک و سریع خواهد بود.

این آنتی ویروس تروجان ها، ویروس های مخفی و برنامه های مخرب را در چند ثانیه پیدا می کند. با کمک این نرم افزار می توان فایل های بی فایده موجود در سیستم و کش را با یک ضربه پاک کرد. این نرم افزار کاربردی موجب بهینه سازی مصرف CPU می شود و موجب کم شدن دما و خنک شدن گوشی می گردد. جهت حفاظت از حریم خصوصی و برنامه های مهم خود می توانید با استفاده از کلمه عبور یا الگو برنامه های خود را قفل کنید. نرم افزار اندروید Super Antivirus Cleaner – Easy Security عمر باتری را تا ۸۰% افزایش می دهد و موجب بهینه سازی مصرف باتری می شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Super Antivirus Cleaner – Easy Security:

– نرم افزار کاربردی و ساده آنتی ویروس و پاک کننده

– پاک کردن فایل های ناخواسته

– افزایش عمر باتری را تا ۸۰%

– قابلیت پیدا کردن تروجان ها، ویروس های مخفی و برنامه های مخرب

– بهینه سازی مصرف CPU

– امکان کم شدن دما و خنک شدن دستگاه

– دارای حجم کم

– امکان قفل برنامه ها با کلمه عبور یا الگو

نرم افزار اندروید Super Antivirus Cleaner – Easy Security در گوگل پلی امتیاز ۴٫۸ از ۵٫۰ را کسب کرده و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

تبلیغ

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار